Emekli İkramiyesi Hesaplama 2017

EMEKLİ İKRAMİYESİ HESAPLAMA 2017

Emekli ikramiyesi ve emekli maaşı hesaplama nasıl yapılır, memur emekli ikramiyesi hesaplama işlemleri online olarak nereden yapılmalıdır, 2017 memur emekli maaşı ve emekli ikramiyesi hesaplama işlemleri e-devlet şifresiz  hesaplama ile ilgili bu yazımızda güvenli ve kolay yoldan yoldan bu hesaplama işlemlerini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

EMEKLİ İKRAMİYESİ VE MAAŞI HESAPLAMA 2017

emekli-ikramiyesi-hesaplama-2017

Devlet memuru olarak görevine devam eden vatandaşlarımız emekli oldukları zaman emekli maaşlarının yanında extra olarak bir sefere mahsus olmak üzere  belirli bir miktarda emekli ikramiyesi almaya hak kazanmaktadır. Alınacak bu emekli ikramiyesini online  olarak sorgulayıp ne kadar emekli ikramiyesi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinde bir çok emekli ikramiyesi ve emekli maaşı hesaplama robotu bulunmaktadır. Bizim tavsiyemiz bu işlemlerinizi sosyal güvenlik kurumunun resmi internet sitesinden yapmanızdır.  Altta vereceğimiz linke tınklayarak SGK’nın emekli ikramiyesi hesaplama sayfasına ulaşabilir ve gerekli bilgilerinizi girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

https://uyg.sgk.gov.tr/IkramiyeMaasHesapla4c/Welcome.do

İsterseniz bu uygulama ekranında hangi bilgileri gireceğinizden bahsedelim. Açılan ekranda sizden bazı bilgilerinizi girmeniz istenmektedir bu bilgiler sırasıyla derece, kademe, ek gösterge, makam-temsil-görev tazminat göstergesi, hizmet yılı, hizmet ayı, kıdem yılı, ikramiye yılı, aylık tarihi, pay/payda, Kademeli tazminet ek gösterge bilgileridir. Maaş ve ikramiyenizin hesaplanabilmesi için; en az Derece, Kademe ve Aylık Tarihi alanlarını seçmek zorundasınız.Makam Temsil Görev Tazminat göstergeniz varsa ilgili alanı(Makam+Temsil+Görev Tazminat Göstergesi) giriniz. Bu sayfada yapılan maaş ve ikramiye hesaplamaları, sadece sizin girdiğiniz bilgiler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır bu yüzden gireceğiniz bilgileri tam ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir aksi tarihte sistemin size sunacağı sonuçlar yanlış olacaktır lütfen bilgilerinizi tam ve doğru giriniz.

Emekli İkramiyesi Hesaplama 2017

Emekli İkramiyesi Hesaplama 2017

Ayrıca;

1-Sitemizde emeklilik yaşınızı hesaplamak isterseniz, Buraya tıklayın.

2-Emekli ikramiyesi hesaplamak isterseniz. Buraya tıklayın.

3-Emeklilere Emlak Vergisi Muafiyeti konusunda bilgi almak isterseniz, Buraya tıklayın. 

4-Emeklilerin 2017 promosyonunu öğrenmek isterseniz, Buraya tıklayın.

5-2017 emekli kendi iş yeri olursa maaşında kesinti olur mu, öğrenmek isterseniz, Buraya tıklayın.

1 Yorum Yapıldı

  1. devlet memuruyum ozel sokderde calısdıgım 1206 gun sigortalı gunumu (özel sokterde calışdım )memurıyetıme ekletım hıcbırın den tazmınat almadım hepsı parca parca calısdıgım ıs yerlerı emeklı olurken bunların tazmınatını alabılırmıyım.

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*