Emekli Promosyon Alabilecekmi?

Kurban bayramından önce Emekli Promosyon Alabilecekmi? diye çok fazla soru almaktayız. Hükümetin bankalarla oan görüşmesi halen devam etmektedir

Emeklilere promosyon konusunda hükümet yetkilileri ile bankalar arasında yapılan görüşmeler sona gelmek üzere ve bu görüşmeler sonucunda emeklilere banka promosyonunun 2016 yılı içerisinde verilmesi bekleniyor.Ancak asıl merak edilen Kurban bayramı öncesinde Emekli Promosyon Alabilecekmi?

Bizde yetkili kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda emeklilere banka promosyonu kurban bayramı öncesine yetiştirilmeye çalışılıyor ancak bu durum yetkili ağızlardan henüz resmi bir açıklama ile duyurulmadı.Konu hakkında Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir “Hükümet her zor duruma düştüğünde yazılı ve görsel basında ‘emeklilere müjde’ başlıklı bir çok haber yapılıyor, ancak her seferinde emeklilerimizin boynu bükük, elleri ve cepleri boş kalıyor. Emeklilerimizin hakkı olan banka promosyon ödemelerinin daha fazla sürüncemede durmasının hiçbir mantıklı açıklaması yoktur. Milyonlarca emekli vatandaşımızın umutlarıyla oynamaya hiç kimsenin hakkı yoktur. Biz bu Kurban Bayramı öncesinde banka promosyonlarının ödenmesini bekliyor ve istiyoruz. ” dedi.

Milyonlarca emeklinin uzun süreden beri emeklilere banka promosyonu ile ilgili son dakika gelişmelerini sitemizden anında yayınlayacak ve bir çok kişiye bu müjdeli haberi vereceğiz.

Emekli Promosyon Alabilecekmi? sorusunun kesin cevabını verememekle beraber yetkili ağızlardan yapılacak resmi açıklamayı merakla bekliyoruz.

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*