Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği bu sorundan muzdarip gönüllülerin kurduğu bir dernektir.Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunlarını kamuoyuna aktarmayı kendilerine amaç edinmiş bu grup bir çok platformda Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunlarını ve yaşadıkları problemleri anlatmaktadırlar.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği açılımı olan ve kendilerine EYT diyen grup Türkiye çapında ortalama beş milyon kişinin sözcülüğünü yapmakta ve zaman zaman yaptıkları eylemlerle seslerini duyurmaya çalışmaktadır.Derneğin resmi internet adresi http://www.eytsydd.org.tr/ dir. Sizde Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneğinin resmi sayfasını ziyaret ederek derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Ayrıca kurdukları facebook grubu da vardır linki de https://www.facebook.com/groups/eytakilanlar dır.Umarız Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği yaptıkları bu çalışmaların karşılığını alır ve mağdur olan milyonlarca insanın haklarını almasını sağlamış olur.

1 Yorum Yapıldı

  1. selamlar bende eyt mağduru olanlardanım aynı zamanda diyabet hastasıyım 48 yaşında ve hastalığımdan dolayı iş bulamıyorum yaş da hastalığımda iş baş vurusu yaptığım her yerde karşıma geçilmeyen duvar gibi çıkıyor ve 1,5 yıldır işsizim evli ve üniversite okuyan kız babasıyım bundan 1,5 sene önce çektiğim tüketici kedilerimi ödeyemez durumdayım bununla ilgili bana kim yardımcı olacak çok acilen işe ihtiyacım var…teşekkürler….

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*