Emeklilikte Yaşa Takılanlar Eylem Haberi

eyt eylemi

23 Haziran 2016 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi içinde bulunan basın odasında  Emeklilikte Yaşa Takılanlar Eylemi  yapılacaktır.Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu olarak gerçekleştireceğimiz bu eyleme bu sorunu yaşayan yaşamayan tüm duyarlı vatandaşlarımızı davet ediyoruz.
(Bu Paylaşım Herkesin görebileceği ve paylaşabileceği bir şekilde açık olarak düzenlenmiştir.. Lütfen  aşağıdaki paylaşım  butonları ile kendi sayfalarımızda ve profillerimizde paylaşalım. Paylaş,Paylaştır, Sesimizi Herkese Ulaştır)
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR EYLEMİ!!!
***TÜM EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR BU EYLEME  DAVETLİSİNİZ ***

BU SIKINTIYI YAŞAYAN YADA YAŞAMASI MUHTEMEL OLAN BÜTÜN EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR, SSK SİGORTALILAR; MEMUR, İŞÇİ VE  ESNAF KARDEŞLERİMİZİN HAKKINI ARAMAK  İÇİN, VERİLEN EMEĞİN KARŞILIĞINI ALMAK İÇİN ELELE MECLİSE YÜRÜYORUZ..

23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:11:00’DA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ EYLEMİMİZE KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ  EYLEME AİLENİZLE, TORUNLARINIZLA, ÇOCUKLARINIZLA, EŞİNİZLE, DOSTUNUZLA  YANİ TÜM SEVDİKLERİNİZLE KATILABİLİRSİNİZ.  BURADA VERİLEN MÜCADELE; GELECEĞİNİZ, HAYALLERİNİZ, UMUTLARINIZ VE  ALINTERİNİZE  SAHİP ÇIKMA MÜCADELESİDİR..

08.09.1999 TARİHİNDE SGK ÇATISI ALTINDA, ÇALIŞAN TÜM SİGORTALILARI; 4447 VE 4759  KANUN MADDELERİ İLE, KADEMELİ YAŞA MAHKUM EDEN, HAK ETMİŞ OLDUĞU EMEKLİLİK HAKKI GASPEDİLEN EMEKLİLİK YAŞI MAĞDURLARI; HUKUKİ VE  YASAL MÜCADELE İMİZ İÇİN; 23 HAZİRAN 2016 TARİHİNDE, SAAT: 11:00 ‘DE SESİMİZİ N DAHA YÜKSEK ÇIKMASI  İÇİN LÜTFEN BU YAZIYI  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ TBMM İÇİNDE YAPACAĞIMIZ EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR  BASIN AÇIKLAMAMIZA EN AZINDAN BU PAYLAŞIMI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞARAK DESTEK OL.

BELKİ BİR DAHA TEKRARI OLMAYACAK, BELKİDE KENDİMİZİ BU DENLİ BİR PLATFORMDA  BİR DAHA ANLATMA ŞANSIMIZ OLMAYACAK;BU YÜZDEN BİZİM VE SİZİN İÇN  ÇOK ÖNEMLİ OLAN BU EYLEME, İKİ ELİNİZ KANDA DA OLSA KATILMANIZ, KENDİNİZE ,GELECEĞİNİZE VE ÇOCUKLARINIZA VERECEĞİNİZ DEĞER AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ.. SAFINI BELLİ ET VE  KUL HAKKINA SAHİP ÇIK..!

TÜM EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR HANGİ ŞEHİRDE OLURSANIZ OLUN YAPILACAK BU EYLEME KATILIMINIZI BEKLİYORUZ.

BAŞTA ANKARA’DAKİ EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR OLMAK ÜZERE  TÜM TÜRKİYE’DEKİ  EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR YANİ TÜM EYT LER 23 HAZİRAN 2016 SAAT 11:00 DA TBMM’DE BULUŞMAK ÜZERE.

SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİK OLUYORUZ.

HAK YEME HAKKINI YEDİRTME.

*LÜTFEN AŞAĞIDAKİ SOSYAL PAYLAŞIM İKONLARINDAN BU YAZIYI PAYLAŞIN!!!

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*