Emeklilikte Yaşa Takılanlar

Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili son gelişmeleri ve son anda oluşan haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemizde Emeklilikte Yaşa Takılanlar için özel bir bölüm hazırladık ve bu özel bölümde Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili gelişmeleri yayınlayacağız.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar son günlerde gerek sosyal medya gerekse diğer mecralarda seslerini hükümete duyurmaya çalışmaktadır.Geçtiğimiz günlerde mecliste bir eylem gerçekleştirmişler ve bazı milletvekili ve siyasi partilerden destek almışlardır.Ancak alınan bu desteğin hükümet tarafından da kaale alınması ve gerekli adımları atması gerekmektedir.Emeklilikte Yaşa Takılanlar için gerekli düzenlemeler yapıldığında milyonlarca vatandaş mağdur olmaktan kurtulacak ve kaybetmiş oldukları haklarını geri kazanacaklardır.Bizlerde Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili güzel haberler vermek için gün sayıyor ve tüm Emeklilikte Yaşa Takılanları site olarak desteklediğimizi belirtiyoruz.

1 Yorum Yapıldı

  1. Emeklilikte yaşa takılanlar olarak artık bu durumun düzeleceğinden ve kaybetmiş olduğumuz haklarımızın geri verileceği konusunda pek umudumuz kalmadığını söyleyebilirim. Sürekli verilen emeklilikte yaşa takılanlar son dakika haberlerini takip etmekten canımız çıktı. Emeklilikte yaşa takılanlar hakkında çıkan son gelişmelerin artık bir son bulması ve emeklilikte yaşa takılanların haklarının geri verilmesi ümitlerimle. İyi günler.

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*