emekliye ev hanımına ek iş

Emekliye, ev hanımına EK İŞ

Yazıyı yanlış okumadınız arkadaşlar.Size evde ek iş yapmanın bütçenize faydalarından bahsedeceğim. Dünya uzun süredir ekonomik kriz ile boğuşurken, etkilerinin güzel ülkemizi etkileyeceğini bir çok yazımızda belirttik. Hiç birimiz Sabancı Holding’in CEO’su değiliz. Ve yaşam devam ediyor. Bizim bu şartlarda altında evde boş boş oturmamamız lazım. Bir şeylerin ucundan tutmalıyız. Ya ev işlerinde hanıma yardım edeceğiz. Yada para kazanma işlerinde gücümüz yettiğince beyimize yardım edeceğiz.

Bir köşeye oturup emekli maaşımızın yetmediğinden dem vurup ona buna kızmayacağız. Yada ev hanımıysak, konuya komşuya kocam az para veriyor. Pazar parası yetmiyor gibi dedikodulara girmeyeceğiz.

 

Ayağa kalkacağız. Dimdik duracağız. İşleyen demir ışıldar. Allah boş duranı sevmez. Ve evin iaşesi çoluğumuzun çocuğumuzun en azından asgari seviyede rahat yaşaması için çalışacağız.

İşte tam bu noktada internet aleminin derin dehlizlerinde güzel bir site keşfettim. Bu sitede bir çok çeşit iş bulunmakta. Herkes kendine göre bir iş bulabilir. Ve bu Ek İş ile Para Kazanma Sanatının inceliklerini öğrenirsiniz.

 

İşte bulduğum site: http://www.evdeekis.co/   Tıklayın ve kendinize göre iş bulun.

 

Boş boş oturmayın. Emekliyim, ev hanımıyım bu yaştan sonra ne yapacağım. Yada kocam çalışıyor zaten ben niye çalışıyorum demeyim. Ve rızkınızı arayın. Evde ek iş ilanı diye Google da aratıp boş yere kendinizi yormayın. Bu siteyi gezdim dolaştım. Ve size referans veriyorum. Emin olun birkaç denemeden sonra bütçenizin rahatladığını farkedeceksiniz.

Bir çok kazandıran iş fikrini öğrenin size uygun olanı seçin. Evde ek iş yapacağım ama ne yapacağım diye de etrafta dolanıp durmayın. Oturduğunuz yerden kalkın. Dimdik doğrulun, deriiiiin bir nefes alın. Ve Allah’ın size takdir ettiği rızkın peşinden koşun.

İş, işi getirir. Unutmayın. Banada dua etmeyi unutmayın.

Kendinize iyi bakın. Allah’a emanet olun.

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*