kredi haberleri

Kredi Haberleri Sitesi

Bir çoğumuz evlilik masraflarını,ev sahibi olma hayallerini ve akla gelebilecek neredeyse her türlü gündelik ihtiyacını kredilerden karşılıyor. İhtiyaçlarımız bu kadar sınırsız ve gelirlerimizde bu kadar sınırlı iken Bankaların yolunu aşındırmamız şart oluyor. Gerçi artık kredi çekmek için banka kuyruklarına da gerek kalmadı. Herhangi bir telefon üzerinden dahi T.C Kimlik No’muzu ilgili bankaya mesaj atarak kredimizi onaylatabiliyoruz.

Hal böyle iken, yani kredi vampiri tüm sosyal hayatımıza rucu etmiş iken, ondan habersiz de iş yapamayacağımıza göre, en azından kredi yükünü en aza nasıl indiririz. mevzusuna kafa yormamız gerekiyor. Yani Kredi Haberlerini doğru dürüst ve kısa yoldan nasıl alırız, bunun araştırmasında olmamız gerekiyor.

İşte tam bu noktada sizi kredihaberleri.org sitesi ile tanıştırmak istiyorum.

Bu site Forex piyasasında emtia alıp satmaktan tutunda, İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında hangi ürünün lot değeri ne olmuş sorusuna cevap arıyor. Ve güncelliğini koruyarak siz değerli okuyuculara bir nevi amme hizmeti sağlıyor.

Ayrıca sitenin ve en önemli bölümlerinden bir tanesi de hatta benimde en çok dikkatimi çeken bölümü,daha önce banka kredisi çekipte ödeyemeyenlerin kara listeye alınması (sicil affı) ile haberi idi. Site günceli yakalamış gözüküyor. Çünkü bu haber yeni bir haberdi. Ve hemen siteye eklenmesi aslında beni şaşırttı.

Neyse hasılı kelam, sitenin güncelliği, önemli bilgileri bir arada vermesi ve anlaşılır bir dille okuyucuya makale sunması gibi artıları bir yana sadece Kredi Haberleri ile ilgili özgün bilgileri derli toplu vermesi bile bence bu siteyi ziyaret etmek için yeterli.

 

Bu günkü yazımızın sonuna geldik.  Yine yeni bir makale ve faydalı bir web sitesi ile buluşana kadar kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.

 

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*