Ne Kadar Emekli Maaşı Alabilirim ?

Ne Kadar Emekli Maaşı Alabilirim ? sorusu bütün çalışma hayatını sürdürenler ve emekli olacak kişilerin merak ettiği bir sorudur.Bu sorunun cevabını aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak alabilirsiniz.

İster sosyal güvence altında çalışan olalım ister devlet memuru isterse de bağkur’a bağlı olarak vergi mükellefi olalım belirli bir yıl sigorta primlerimizi yatırıp gerekli olan yaş süresini tamamladığımızda emekli olacağız ve aylık olarak düzenli bir gelire sahip olacağız.Ancak emekli olduğumuzda ne kadar emekli maaşı alacağımızı hepimiz merek etmekteyiz.

Sosyal güvenlik kurumunun online olarak vermiş olduğu ne kadar emekli maaşı alabilirim uygulaması sayesinde izde emekli olduğunuzda emekli maaşım ne kadar diye sormayacak ve şimdiden alacağınız emekli maaşını öğrenmiş olacaksınız.Emekli maaşım ne kadar sorusunun cevabını almak içinhttps://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap/ linkine tıklamanız yeterlidir.

Bu uygulama sayesinde emekli maaşı sorgulama işlemlerini çok kolay bir yoldan yapabilirsiniz.Linkini verdiğimiz uygulamaya girmek için öncelikle  TC Kimlik no’nuzu girmelisiniz ardından ssk sicil numaranızı sonrasında baba adınızı daha sonra nufusa kayıtlı olduğunuz ili ve doğum tarihinizi girmeniz gerekmektedir.Yukarıda yazdığımız bilgileri girdikten sonra emekli maaşı sorgulama işleminizi bitirmiş ve Ne kadar Emekli maaşı alırım sorusunun cevabını almış olacaksınız.

2 Comments Posted

  1. Emeklilik Hesaplama yapabilmeyi o kadar isterdim ki ancak Emeklilikte yaşa takılanlardanım.İnşallah bizde kısa sürede emekli olabiliriz.

Yorum Yapın

email adresiniz yayınlanmayacaktır.


*